ייעוץ פיננסי

 
 

ליווי מנהלי כספים בפעילות השוטפת

התפקיד של אנשי הכספים בחברה הינו לרוב מאופיין במורכבות ובריבוי משימות . מטרתנו הינה להקל ולתת את מלוא הכלים לאנשי הכספים בכל מה שכרוך בפעילות המט"ח והריביות בחברה .

החיסכון לארגון בליווי השוטף מתבטא במספר נושאים:

חסכון בזמן יקר ובשימוש והכשרת כוח אדם לנושאים מקצועיים

מתן פתרונות יעילים ופשוטים למגוון נושאים פיננסיים

מתן פתרונות ואסטרטגיות לחשיפות ולבעיות פיננסיות מורכבות

סיוע וייעוץ לאנשי כספים בהצגת נושאים פיננסיים מול הנהלת החברה והדירקטוריון

 

גידור תזרים מזומנים

גידור תזרים מזומנים הינו גידור סיכון נזילות מזומנים, מטרת הגידור היא להקטין את הסיכון של תזרימי מזומנים עתידיים. גידור תזרים מזומנים מתייחס לגידור החשיפה בהווה/בעתיד של תזרימי מזומנים במטבעות שונים העלולים להוות סיכון לחברה עקב שינויים בשערי החליפין.

 

סיוע וייעוץ למנהלי כספים בפתרון דילמות פיננסיות מורכבות

אנו בפרוטקטיב עומדים לרשות אנשי הכספים בחברה בדילמות מול בעלי מניות , דירקטוריון , החלטות פיננסיות מהותיות ועוד

פתרון לדילמות פיננסיות מורכבות עמן מתמודדים מנהלי הכספים עשוי להיות תהליך מורכב לעיתים אך במקרים אחרים בהחלט ניתן לתת פתרונות יצירתיים ופשוטים לבעיות המורכבות. פתרונות אלו ניתנים בשקלול של מספר מרכיבים – ראייה כללית ורחבה על מצב המשק, תחזיות עתידיות, וניתוחים מעמיקים ע"י התבססות על המערכות המתקדמות ביותר בשוק.

בנוסף, דילמות מורכבות עשויות להיפתר לעיתים קרובות ע"י חשיבה "מחוץ לקופסא" של הצוות המקצועי שלנו הטומנת בחובה יצירתיות ולעיתים אף שינוי כיוון בחשיבה קיימת ומקובלת

 

מכשירי גידור

ישנו מגוון רחב של עסקאות גידור מפני תנודות מטבע. ישנה חשיבות רבה בבחירת מכשיר גידור שיתאים לחברתכם. השיקולים באיזה מכשיר גידור כדאי לבחור מתמקדים בעיקר באופן הביצוע של המכשיר וביכולת של החברה לנהל אותו ולעקוב אחר השינויים המתרחשים במהלך התקופה בה המכשיר המגדר קיים.

אנו בפרוטקטיV מבצעים את המעקב, הבחינה והעדכון של מכשירי הגידור, והתאמת הפוזיציה של החברה לחשיפה אותה היא מעוניינת לגדר.

 

ייעוץ בגיוס מימון וגידורי אשראי

בחיי כל עסק ישנם שלבים שונים בהם הוא נזקק לאשראי על מנת לצמוח ולהתפתח, להשקיע בציוד חדיש, להרחיב את קהל לקוחותיו או להתמודד עם משברים שונים. חברת פרוטקטיב מציעה ייעוץ בתחום של גיוס מימון חיצוני, בניית מבנה תיק האשראי של החברה, התאמת גיוסי החוב לפעילות החברה ולתזרים המזומנים החזוי וליווי צמוד של החברה אל מול המערכת הבנקאית במהלך המו"מ עד לנטילת ההלוואות בפועל.